چهارشنبه 27 شهریور 1392 @ 18:39

جشنواره طبیعت گردی در شهرستان سامان برگزار می شود

 اسفندیار قربانی ظهر سه شنبه در شورای اداری شهرستان سامان با بیان اینکه باید به تولیدات روستاییان بها داده شود ، اظهار داشت: در سال دو جشنواره در راستای معرفی محصولات شهرستان برگزار می شود.

وی عنوان کرد: با بهاء دادن به محصولات و تولیدات روستاییان گردشگری  رونق می گیرد و اقتصاد در استان و کشور پایدار تر خواهد بود.

قربانی با بیان اینکه 17 هزار هکتار باغ در شهرستان وجود دارد، اذعان داشت: در تولیدات استانی از این میزان باغات خوب بهره برداری نمی کنیم.

فرماندار شهرستان سامان با اشاره بر اینکه در شهرستان باید یکی از محصولات برند و شناخته شده باشد، بیان داشت: با توجه به داشتن تولیدات چند جانبه یک محصول باید به عنوان برند در استان و کشور شناخته شود.

فرماندار سامان با اشاره بر اینکه پنج غرفه برتر در این جشنواره معرفی می شود، اذعان داشت: در این جشنواره باید دستگاه ها با یکدیگر همکاری و هماهنگی داشته باشند.

قربانی با بیان اینکه باتوجه به هفته دفاع مقدس باید مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های هفته دفاع مقدس حضور داشته باشند، تصریح کرد: برنامه هایی از قبیل بازدید از خانواده جانبازان و ایثارگران، افتتاح مقبره شهدای گمنام شهرستان سامان،عطر افشانی گلزار شهدا، برگزاری سخنرانی ها و ... از برنامه های پیش بینی شده است.

وی با اشاره بر اینکه در بازگشایی مدارس باید مدیران دستگاه های اجرایی در مدارس حاضر و ماه مهر و تعلیم و تربیت را به دانش آموزان و معلمان تبریک گویند، بیان داشت: دستگاه های خدمات رسان به هیچ وجه نباید گاز، برق و آب مدارس را قطع کنند.

قربانی بیان داشت: مدیران با مدارس همکاری داشته و دستگاه خدمات رسان نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی با بیان اینکه سرویس ایاب و ذهاب مدارس بین روستایی باید پیگیری و ساماندهی شود ، عنوان کرد: باید سرویس مدارس با آموزش و پرورش شهرستان هماهنگ شده باشد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد