X
تبلیغات
زولا
شنبه 11 آبان 1392 @ 20:35

هشت عنوان برنامه به مناسبت 13 آبان در شهرستان سامان برگزار می شود

 سید عقیل موسوی ظهر شنبه در جلسته ستاد هماهنگی راهپیمایی روز 13 آبان ماه با بیان اینکه بیش از هشت عنوان برنامه در روز 13 آبان ماه در این شهرستان برگزار می شود، اظهار داشت: از جمله برنامه های اجرایی در روز 13 آبان ماه دعوت از اولیاء دانش آموزان جهت شرکت در راهپیمایی، شرکت و مشارکت دانش اموزان در اجرای برنامه های روز راهپیمایی، برگزاری صبحگاه مشترک اعضای تشکل های دانش اموزی، اختصاص بخشی از  برنامه صبحگاه مشترک اعضای تشکل های دانش اموزی به موضوع 13 ابان ماه است.

وی با بیان اینکه از دیگر برنامه های که برای  روز 13 آبان ماه در نظر گرفته شده است برگزاری مسابقه نقاشی همگانی با موضوع دانش آموز و قانون مداری، دانش آموز و نهضت حسینی است، بیان داشت: اجرای سرود همگانی ، صدور بیانیه مشترک تشکل های دانش اموزی و دانشجویی  از دیگر برنامه های روز راهپیمایی 13 آبان ماه است.

موسوی با بیان اینکه مسیر راهپیمایی در بخش مرکزی از میدان بسیج به سمت حسینه صاحب الزمان و ساعت تجمع ساعت 10:30 صبح است، اذعان داشت: ساعت تجمع در بخش زاینده رود 10:30 از مقابل بانک کشاورزی هوره به سمت حسینه در روستای هوره و برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر در این مکان ها است.

وی با اشاره بر اینکه اصل و پایه  روز 13 آبان ماه استکبار ستیزی بوده است، بیان داشت: راهپیمایی روز 13 ابان باید به صورت باشکوه و با حضور تمامی اقشار جامعه صورت گیرد.

اسکتبار ستیزی یک مبنای اعتقادی در جامعه دارد

فرماندار شهرستان سامان نیز در این جلسه با بیان اینکه استکبار ستیزی یک مبنای اعتقادی دارد، اظهار داشت: جای ظلم و ستم در آیین ما وجود ندارد.

اسفندیار قربانی با بیان اینکه در محرم و روز عاشورا امام حسین (ع) در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کرد، بیان داشت: ملت ایران قهرمانه ایستادگی در مقابل دشمن ایستادگی میکند و در هیچ جایی عقب نشینی نخواهد کرد.

وی با اشاره بر اینکه با توجه به شرایط کشور و تحلیل های دشمن از وضعیت کشور باید راهپیمایی روز 13 ابان ماه با مشارکت بالا برگزار شود چرا که اگر راهپمایی کمی ضعیف باشد دشمنان این کشور تحلیل های جدید خواهند داشت، عنوان کرد: اطلاع رسانی باید برای راهپیمایی روز قدس به خوبی و با برنامه ریزی صورت گیرد و محور راهپیمایی روز 13 ابان ماه مشخص باشد.

قربانی با بیان اینکه  دشمن به هر شکل از ترفند های را برای اینکه مردم در این راهپیمایی حضور نداشته باشند استفاده خواهد کرد، بیان داشت: در بین ارگان های دولیت واجرایی برای راهپیمایی روز 13 ابان ماه باید هماهنگی و همکاری باید وجود داشته باشد.

وی با اشاره بر اینکه باید دشمن شناسی قوی باشد و دشمن را خوب بشناسیم ، بیان داشت: استکبار ستیزی در این کشور دائمی است.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد