X
تبلیغات
زولا
سه‌شنبه 14 آبان 1392 @ 17:06

حضور در راهپیمایی 13 آبان نمایشی از عزم ملی در راه مبارزه با استکبار جهانی است

حجت الاسلام سعیدی پیش از ظهر دو شنبه در مراسم راهپیمایی 13 آبان در شهر سامان با اشاره بر حوادث 13 آبان در دوران انقلاب و دفاع مقدس ، اظهار داشت: ملت ایران در 35 سال ظلم ها را از سوی استکبار گران تحمل کرده و هیچ زمانی ملت ایران در مقابل فتنه های استکبارگران کوتاه نیامده است.

وی با اشاره بر اینکه پیروان حضرت امام (ره) مهر باطل بر غارتگری های و ظلم و بیداد و دشمنان این نظام زده اند، بیان داشت: مردم ملت ایران با حضور با شکوه در راهپیمایی فریاد رسای عدالت خواهانه خود را به گوش جهانیان رساندند.

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی 13 آبان نمایشی از عزم ملی در راه مبارزه با استکبار جهانی است، اذعان داشت: با توجه به مسائل حساس بین المللی باید مردم این ملت نفرت و انزجار خود را نسبت به افکار امریکا علیه ایران به نمایش بگذارند.

حجت الاسلام سعیدی ادامه داد: ملت ایران با حضور با شکوه در راهپیمایی فریاد رسای عدالت خواهانه خود را به گوش جهانیان رساندند.

وی با بیان اینکه دشمنان ملت ایران در زمان گذشته با تبیعد امام و زندانی کردن و شهید کردن دانشجویان و دانش آموزان و قشر های مختلف جامعه  در زمان انقلاب و دفاع مقدس سعی در کم کردن قدرت ایران را داشتند که به نتیجه ای نرسید، عنوان کرد: در حال حاضر دشمنان با ترور دانشمندان هسته ای  قصد بر این دارد که ملت ایران را تضعیف کند که این امر برای ملت استکبار ستیز ایران غیر ممکن است.

راهپیمایی روز 13 ابان ماه با شعور و شکوه خاصی در شهر سامان با حضور بیش از چهار هزار دانش اموز و دانشجو و مردم شهر سامان برگزار شد.

در این راهپیمایی دانش اموزان و دانشجویان  با سر دادن شعار هاری " مرگ بر امریکا" ، " مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر انگلیس"، " 13 ابان ماه یوم الله  یوم الله " و خواندان سرود همگانی " آمریکا آمریکا مرگ به نیرینگ تو " خون جوانان ما می چکد از چنگ تو"  و ... شور و شوقی وصف ناپذیر در خیابان ها ی شهر سامان ایجاد کردند.

دانش آموزان و دانشجویان با در دست داشتن پلاکارد ها و آتش زدن آدمک ها در محل تجمع چهره زیبایی خاصی را ایجاد کرده بودند در این میان بچه های مهد کودکی با لهجه شیرین و با در دست داشتن بادبادک های شعار نویس شده  شور و نمای زیبایی را در این مراسم راهپیمایی ایجاده کرده بودند.

نظرات (1)
علی آزوغ ||
یکشنبه 19 آبان 1392 ساعت 13:42
پایگاه خبری شهرستان سامان

(عناوین جدید اضافه شدند ...)


http://www.samannews.tk/post/111

http://www.samannews.tk/post/112

http://www.samannews.tk/post/110
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد