شنبه 30 آذر 1392 @ 22:42

قطار تغییرات به شهرستان سامان رسید، انتصاب دومین فرماندار سامان

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی پور ظهر شنبه با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، مدیران دستگاه اجرایی و خانواده شهداو جانبازان به عنوان سرپرست فرماندار شهرستان سامان معرفی شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و توسعه منابع انسانی استانداری چهار محال و بختیاری در این مراسم با بیان اینکه تدبیر مبنای برای شناخت و مطالعه است، اظهار داشت: با شناخت استعداد ها بالقوه هر جامعه را به فعلیت رساند.

مرادی با بیان اینکه با ایجاد امید و نشاط  بالندگی و توسعه پایدار محقق می شود، بیان داشت: در حال حاضر رویکرد در جامعه حماسه اقتصادی و شناخت و مساله شناسی حماسه اقتصادی است.

وی با اشاره بر اینکه استان چهار محال و بختیاری را در سطح کشور در حال توسعه است و همیشه این استان به عنوان استان محروم شناخته شده، بیان داشت:  باید نگاه و کار کارشانسی مدبرانه در راستای توسعه استان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در حوزه آب استان کار کارشناسی و مدبرانه صورت گیرد، اذعان داشت:  در مساله آب استان جلسات فروان و کارشناسی صورت گرفته است و مسئولین استان پیگیر دغدغه اصلی مردم این استان که آب است هستند.

جشن گاز رسانی با گاز کسانی به روستای محمد آباد برگزار خواهد شد

فرماندار سابق شهرستان سامان نیز در این جلسه با بیان اینکه جشن گاز رسانی در این شهرستان با گاز رسانی به روستای محمد آباد برگزار خواهد شد، بیان داشت: تعداد روستاهای دارای دهیاری در این شهرستان 21 روستا است.

اسفندیار قربانی با بیان اینکه دهستان از دو به چهار دهستان افزایش یافته است، اذعان داشت: دانشگاه علمی و کاربردی و دانشگاه پیام نور در حوزه علم و دانش و چهار باب فضای آموزشی در این شهرستان به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه تمام جاده های ارتباطی اصلی شهرستان روکش آسفالت شده است، عنوان کرد: جاده چهار خطه محور شهرکرد به تیران، جاده کمربندی سامان، پل های چم خرم، چم نار ، چم چنگ و مارکده  و .... احداث شده است.

قربانی با اشاره بر اینکه از پروژه های مهم مورد نیاز در جریان پیگیری شهرستان سامان احداث پالایشگاه نفت، توسعه باغات و کمک به پمپاژ 12 هزار هکتار باغات ، احداث ساختمان مصلی شهر، تسریع در اجرایی پروژه منطقه ویژه گردشگری 90 هکتاری چم کاکا وچم جنگل، تسریع در روند اجرای سیستم دفع فاضلاب روستا های حاشیه زاینده رود، ایجاد صنایع تبدیلی، فرآوری و استاندار سازی بسته بندی محصولات باغی است، بیان داشت: مهم ترین و اساسی ترین دغده مردم این استان وشهرستان آب و تونل گلاب دو است که باید پیگری مستمر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه این شهرستان با انتقال آب دیگر قطب گردشگری نخواهد بود، عنوان کرد: شفاف سازی در راستای تونل گلاب دو و انتقال اب باید صورت گیرد و مردم در جریان این مورد مهم باشند.

قربانی بیان داشت: آب رودخانه زاینده رود متعلق به همه مردم است و آب مازاد باید به صورت کارشناسی و علمی به استان همجوار انتقال یابد.

مجید جلالی پور دومین فرماندار شهرستان جدید تاسیس شهرستان سامان است که به این سمت منصوب شده است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد